Proč Chytrou domácnost ?

Úvod Chytrá domácnostProč Chytrou domácnost ?

Systém inteligentních domácností se stává stále více rozšířeným, protože úspora energie, bezpečí a pohodlí jsou problémy, které čím dál více poutají pozornost lidí. Dny, kdy inteligentní domácnosti byly realizovatelné jen pro pár desítek lidí, jsou dávno za námi. Inteligentní domácnost je díky svému potenciálu na pokraji průlomu na masový trh. Inteligentní propojení zařízení vytváří v chytrých domácnostech řadu možných scénářů, které mohou odpovědět na přání pro větší pohodlí, zabezpečení a úsporu energií. Například senzor propojující okna s centrálním vytápěcím systémem automaticky uzavře ventily, když jsou okna otevřená. Senzor na oknech také upozorní majitele a spustí alarm při neoprávněném vniknutí. Všechny zařízení mohou být také ovládány přímo z chytrého telefonu přes domácí síť nebo přes internet napříč světem.


chytrá domácnost

 

Hlavní výhody chytré domácnosti:

plusy chytré domácnosti Snadná bezkabelová instalace všech produktů Alpha IP

plusy chytré domácnosti Centralizované ovládání všech zařízení jednou aplikací

plusy chytré domácnosti Bezproblémová údržba díky napájení bateriemi

plusy chytré domácnosti Dokonalý přehled o vašem objektu odkudkoliv, kde se právě nacházíte

Mimořádně jednoduché už od začátku

Inteligentní uživatelské prostředí aplikace Alpha IP, která je volně ke stažení, dělá systém jednoduchým na ovládání a nastavení. Instalování komponentů je virtuálně automatické, jelikož všechny propojení mezi zařízeními jsou vytvářeny automaticky. Operace, jako nastavování požadované teploty v místnosti nebo konfigurování vytápěcích profilů, jsou zprostředkovány skrz dotykový displej chytrého telefonu. Jedním dotykem můžete přepnout režim vytápění na úsporu energie ve všech místnostech najednou.

aplikace alpha IP

snadná instalace v aplikaci alpha IP

Šetří energii i náklady

Ušetří až 20% nákladů na vytápění. Možnost nastavení teploty v jednotlivých místnostech dle subjektivního pocitu bez návaznost na úpravu zdroje tepla / chladu. Přestaňte plýtvat energií pří přetápění domu a mějte plnou kontrolu nad teplotou s využitím vytápěcích profilů v termostatech Alpha IP. Efektivní domácnost, to je moderní bydlení.

úsporné vytápění

Diskuze

Zajímají Vás další informace nebo zkušenosti s produkty Alpha IP ? Zeptejte se našich odborníků v diskuzi níže, nebo nás rovnou kontaktujte.

 
Copyright 2016 - 2022 © TOPNY-KABEL.CZ